داروهای گیاهی اختلال نعوظ مردان

داروهای گیاهی اختلال نعوظ مردان

[ad_1]

مصرف داروهای گیاهی اختلال نعوظ برای درمان مشکل نعوظ

امروزه داروهای بسیار زیادی برای درمان اختلال نعوظ در دسترس مردم می باشد اما برخی از مردان ترجیح می‎دهند که از داروهای گیاهی اختلال نعوظ به عنوان جایگزین داروهای شیمیایی استفاده کنند. بسیاری از مکمل های گیاهی اختلال نعوظ، نتایج مثبتی را در بهبود عملکرد جنسی مردان، از خود نشان می‎دهند، اما شواهد واقعی اندکی در حمایت از کاربرد هر گونه داروی گیاهی در درمان اختلال نعوظ وجود دارد. مردم همواره باید جانب پرهیز را هنگامی که از داروهای گیاهی مصرف می کنند، رعایت کنند.

مطلب پیشنهادی: راههای تقویت نعوظ در مردان

دی هیدرواندروسترون (DHEA)

دی هیدرواندروسترون داروهای گیاهی اختلال نعوظ - نوبیدنت

طبق بررسی های انجام شده بر روی افرادی که دی هیدرواندروسترون را مصرف می کنند، نتایج مثبت و ایمنی را به همراه داشته است و یکی از بهترین قرص گیاهی نعوظ است. شواهد این را به ما نشان می دهد که مصرف دی هیدرواندروسترون، میل جنسی زنان را تا حدی افزایش داده و برای درمان اختلال نعوظ در مردان نیز مناسب است. مصرف این دارو در دوزهای پایین خطری ندارد و امن است ولی ممکن است سبب ایجاد آکنه روی بدن فرد شود.

L-آرژینین

L-آرژینین داروهای گیاهی اختلال نعوظ - نوبیدنت

L-آرژینین رگ های خونی را تحریک می کند و مصرف دوزهای بالا باعث باز کردن راه برای جریان خون و در نتیجه سبب بهبود اختلال نعوظ در مردان می شود. عوارض جانبی ممکن است شامل تهوع، گرفتگی عضلات و اسهال باشد. در ضمن حواستان باشد که ال آرژنین را با ویاگرا مصرف نکنید زیرا باهم سازگار نیستند.

مطلب پیشنهادی: قرص های درمان اختلال نعوظ

گیاه جینسینگ

گیاه جینسینگ داروهای گیاهی اختلال نعوظ - نوبیدنت

یکی دیگر از داروهای گیاهی اختلال نعوظ ، گیاه جینسینگ می باشد. مطالعه ای روی جینسینگ نشان داد که این ماده می تواند عملکرد جنسی در مردان مبتلا به اختلال نعوظ را بهبود بدهد. کرم جینسینگ برای درمان انزال زودرس استفاده می شود. جینسینگ شامل بسیاری از مواد فعال میباشد. استفاده کوتاه مدت آن، بی خطر می باشد. بی خوابی یک عارضه جانبی شایع این ماده است.

گیاه یوهیم بی

گیاه یوهیم بی داروهای گیاهی اختلال نعوظ - نوبیدنت

آلکالوئید زهرین که از گیاه افریقایی به نام Corynanthe yohimbe گرفته می شود، یوهیم بی می باشد که داروی نعوظ گیاهی است. مطالعات انجام شده روی افراد، نتایج مثبت اما در مواردی خطرناک را نشان میدهد. تعدادی از آزمایشات بالینی نشان داده است که عنصر اصلی این ماده ، پوست یک درخت آفریقایی، می تواند اختلال عملکرد جنسی مرتبط با افسردگی را بهبود بخشد. تعدادی از عوارض جانبی این گیاه، افزایش فشار خون، ضربان قلب سریع یا نامنظم، و اضطراب است. یوهیم بی نباید بدون نظارت و مشورت دکتر استفاده شود.

مطلب پیشنهادی: کرم درمان اختلال نعوظ

گیاه جینکو

گیاه جینکو داروهای گیاهی اختلال نعوظ - نوبیدنت

گیاه جینکو از داروهای گیاهی اختلال نعوظ می باشد اما نتایج منفی این ماده روی افراد، مورد مطالعه قرار نگرفته است. جینکو دارای پتانسیل بالقوه ای برای افزایش جریان خون به آلت تناسلی مرد است. اما هیچ شواهدی از بهبود اختلال نعوظ وجود ندارد. جینکو ممکن است خطر خونریزی را افزایش دهد.

مطلب پیشنهادی: درمان خانگی اختلال نعوظ مردان

گیاه شاخ بز

مواد موجود در برگ این گیاه برای بهبود عملکرد جنسی استفاده می شده است، اما این گیاه روی افراد مورد مطالعه قرار نگرفته است. اثرات عصاره این گیاه را بر روی تعدادی موش های صحرایی مورد بررسی قرار دادند و متوجه شدند که شدت جریان این موش ها نسبت به موش های دیگر بیشتر می شود. این گیاه ممکن است فشار خون را پایین بیاورد.

این پست را به اشتراک بگذارید

مجله پزشکی نوبیدنت

  • facebook
  • googleplus
  • twitter
  • linkedin
  • linkedin
قبلی «
بعدی »

پاسخی بگذارید