درمان زود انزالی با داروهای گیاهی

درمان زود انزالی با داروهای گیاهی

[ad_1]

درمان زود انزالی با داروهای گیاهی

قبل از هرچیز این را بدانید که هیچ کدام از داروهای گیاهی، تاثیری مستقیم بر روی درمان زود انزالی نخواهند داشت و تنها تاثیر آن ها مربوط به آرامش بخش بودن شان خواهد بود. در واقع افرادی که مشکل زود انزالی دارند مربوط به مسائل ذهنی شان بوده و به همین علت با داشتن آرامش بیش تر، می توانند سبب بهتر شدن کنترل انزال شوند. مصرف داروهای گیاهی آرامش بخش، می توان به صورت کاذب ذهن را آرامکرد و مدت بیشتر در رابطه جنسی باقی ماند. به صورت کلی تمامی روش های درمان زود انزالی، در پیدا کردن راهی برای دوری از استرس و اضطراب خلاصه می شوند.

معجون های گیاهی درمان زود انزالی

قرنفل. عود. فلفل. از هر کدام ۱۰ گرم ساییده و با ۲۵۰ گرم عسل و یک گرم زعفران مخلوط کنید و روزی سه قاشق مربا خوری میل نمایید.  این دارو برای دیر انزال شدن و سستی کمر می تواند بسیار مفید باشد.

معجون میخک جهت درمان زود انزالی

معجون میخک جهت درمان زود انزالی - نوبیدنت

۱۰ گرم میخک، ۲۰ گرم کندر خوراکى و ۲۰۰ گرم شکر را باهم مخلوط کنید و بسایید، بعد ۵۰ گرم دانه‏ هاى اسفند سالم و نکوبیده را با آنها مخلوط کرده و هر شب یک قاشق شربت‏خورى از آن را میل کنید.

معجون عود هندی جهت درمان زود انزالی

معجون عود هندی جهت درمان زود انزالی - نوبیدنت

زعفران، فلفل سیاه، عود هندى و میخک از هر کدام ۲۰ گرم، همه را بسایید و بعد با ۵۰۰ گرم عسل مخلوط کنید و صبح، ظهر و شب و هر مرتبه یک قاشق شربت‏خورى از آن را میل فرمایید.

معجون زنجبیل جهت درمان زود انزالی

معجون زنجبیل جهت درمان زود انزالی - نوبیدنت

۵/ ۲ گرم زعفران، ۱۰ گرم زنجبیل و ۱۰۰ گرم شکر، همه را مخلوط کرده و بسایید، بعد با ۲۵۰ گرم عسل ترکیب کنید و صبح، ظهر و شب و هر مرتبه یک قاشق شربت‏خورى از آن را میل کنید.

نکته: افراد گرم مزاج معجون های زود انزالی را با ۲ قاشق سرکه میل کنند.

از بهترین داروهای گیاهی درمان زود انزالی

هسته انبه، هسته عناب و هسته تمبرهندی از بهترین گیاهان دارویی در درمان انزال زودرس است. نوشیدن روزانه دو بار دم‌کرده گل میخک، دم‌کرده زنجبیل و عسل و مصرف روزانه سیر نیز مفید است.

توصیه می‌شود از مصرف ترشی‌ها یا خوراکی های ترش مزه پرهیز شود؛ زیرا این خوراکی باعث تسریع انزال می‌شود. البته خرفه، کنجد سیاه، اسپند و گشنیز نیز مفید است که بهتر است قبل از مصرف با دکتر در رابطه با آن ها مشورت کنیم.

این پست را به اشتراک بگذارید

مجله پزشکی نوبیدنت

  • facebook
  • googleplus
  • twitter
  • linkedin
  • linkedin
قبلی «
بعدی »

پاسخی بگذارید